Şok Kampanya!

Halılarınızı metrekaresini toplam...

Devamı>>


Ücretsiz Servis!!

Halılarınız bildiriminiz üzere ücretsiz olarak alınır...

Devamı>>


Garantili Yıkama!!

Müşteri memnuniyeti için müşterinin onayından geçmeyen temizleme işlemleri tekrarlanır...

Devamı>>

Şirket Misyonumuz


2 saat gibi kısa bir sürede modern makineler, onaylanmış temizlik malzemeleri ve güvenli kuru temizleme işlemleri ile birinci kalite hizmet sunmak, müşterilerin ve çalışanların memnuniyetini ön planda tutmak, yapılanmamızı çağdaş teknolojinin gelişmiş sistemleri ile donatmak ve toplumumuzu kuru temizleme konusunda bilinçlendirirken yaşamınızı kolaylaştıracak yenilikleri sizlere sunmaktır.

Temel değerlerimiz güvenilirlik, doğruluk ve tamamen kalite odaklıdır.

Şirket Vizyonumuz


Sürekli değişen ve gelişen dünya şartlarında geleceğe dair bir anlayış ile sektöründe liderliğini koruyarak değer yaratan bir marka olmaktır.

Doğru Teknik İle Yıkanmayan Halılar Zarar Görür!

Udik, Isparta, Hereke, Bünyan, Avanos gibi dünyaca ünlü el dokuması ile bilinen halılar, ipek halılar veya makine halıları yanlış yıkama ile çok çabuk bir şekilde deforme olur. Örneğin elde veya oto yıkamada kullanılan tazikli su ile yıkama işlemi, halının tabanına ve bağlantı yerlerine zarar verir. Halı yüzeyinde kırılmalar oluşur. Gene aynı şekilde yapılan temizleme işlemlerinden halının sert kıllı fırça ile fırçalanması veya dövülmesi de yanlıştır.

Halılarınızı Yanlış ellere Teslim Etmeyin!!

Her halının boyası ayrı özellik taşıdığı için yıkama esnasında halıya uygulanacak işlemler farklılık gösterir. Halı yıkama ustalarımız hangi boyada hangi sonucu görmek istediklerini bilerek halıyı dogru işleme sokarlar. Halınız bozulmadan, orijinal rengi ile sizlere döner.