Şok Kampanya!

Halılarınızı metrekaresini toplam...

Devamı>>


Ücretsiz Servis!!

Halılarınız bildiriminiz üzere ücretsiz olarak alınır...

Devamı>>


Garantili Yıkama!!

Müşteri memnuniyeti için müşterinin onayından geçmeyen temizleme işlemleri tekrarlanır...

Devamı>>

Misyonumuz; 2 saat gibi kısa bir sürede modern makineler, onaylanmış temizlik malzemeleri ve güvenli kuru temizleme işlemleri ile birinci kalite hizmet sunmak, müşterilerin ve çalışanların memnuniyetini ön planda tutmak, yapılanmamızı çağdaş teknolojinin gelişmiş sistemleri ile donatmak ve toplumumuzu kuru temizleme konusunda bilinçlendirirken yaşamınızı kolaylaştıracak yenilikleri sizlere sunmaktır. Temel değerlerimiz güvenilirlik, doğruluk ve tamamen kalite odaklıdır.

Vizyonumuz; Sürekli değişen ve gelişen dünya şartlarında geleceğe dair bir anlayış ile sektöründe liderliğini koruyarak değer yaratan bir marka olmaktır.

Fiyatlandırma ücretlerimizi BURADAN görebilirsiniz

Peki Halılarınız Nasıl Yıkanır!


Hazırlanmış olan sipariş fişi, toplama ve dağıtım işlemlerini yapan görevliye teslim edilir ve görevlimiz belirtilmiş olan saat aralığı içersinde adresinize ulaşıp halıyı etiketleyerek teslim alır ve firmamıza getirir.

Bize ulaştırmış olduğunuz halılarınız cinsine göre ayrıştırılır. Ayrıştırma işleminden sonra leke, yırtık ve benzeri gibi kontroller yapılır ve fiyat hesabı için halı boyutu ölçülür. Bu işlemlerden sonra gerekli bölgelere gerek leke olsun gerekse yırtık olsun uygun olan işlem uygulanır.

Yıkama ekibimiz ayrıştırılmış ve ön bakımı yapılmış olan halılarınızın öncelikle makine ile tozunu alır ve ardından 1 kez bol köpük ile yıkadıktan sonra halıdan kir çıkmama şartını sağlayana kadar durulama işlemine geçilir. Durulanan halı tekrar şampuanlanıp yıkandıktan sonra bir kez daha durulanır ve halının suyu çıkartılması ve gerektiği kadar kuruması için 120 devir ile çalışan sanrafis makinesine sokulur.

Sanrafis makinesinde suyu %98 oranında çıkarılmış olan halılarınız, özel halı kurutma odalarımıza alınıp 8 ile 12 saat arası bekletilir. Bu işlem ile halınız %100 oranında tamamen nemden ve sudan arınmış olur.

Paketleme bölümünde halılarınızı sırası ile temizlik kontrolü, leke kontrolü, nem kontrolü ve koku kontrolü yapılır. Herhangi bir eksiği bulunmayan ve teslime hazır olan halılarnız özel ambalaj ile paketlenir. Bu işlemlerden sonra teslime hazır olan halıların sahipleri, telefon ile aranarak randevu alınır. Belirtilen saatte servis aracımız ile adresinize teslim edilir. Teslimattan sonra 1 hafta içerisinde herhangibir problem talebinde aynı halı müşteri memnuniyeti nedeni ile tekrar yıkanır.