Sunduğumuz Hizmetler

Şirketimizin müşterilerine sunduğu hizmetler; Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Yorgan Yıkama, Stor Perde Yıkama, Overlok Yapma'dır.

Halı Yıkama

Türk kültürümüzde ev temizliği dini kurallar ve ahlaki değerler bakımından halkımızca önemlidir. Yurtdışında bir çok insan evlerinde günlük ayakkabıları ile gezerken, Türk halkı halılarımızın temizliğine yatak ve çarşaflarımıza dikkat ettiğimiz kadar özen gösteriririz. Halı kullanımı ülkeler arasında en çok Türkiye’de yaygındır. Evlerimizin vazgeçilmezlerinden olan halı diğer çoğu başka ülkelerde kullanılmıyor bile. Halılar evlerimize renk kattığı kadar zamanında iyi temizlenmediği takdirde hijyenik anlamda zarara mahal verebilir. Halı kullanmak bir lükstür, temizliktirı ve aynı zamanda bir modadır. Hızla büyüyen halı yıkama sektörü su, enerji ve insan gücünden tasarruf gibi olumlu artıları taşısa da halılarınızın doğru ellerde doğru makineler ile yıkanmadığı takdirde birçok olumsuz riski beraberinde getirir.

Koltuk Yıkama

Koltuk temizliği, aslında her ev hanımının yaptığı ama asla içlerine sindiremedikleri bir temizilik biçimidir. Koltuğunuzu ne kadar silerseniz silin ardında kalan kirli suyu geri çekme şansınız olmadığı için koltuğun sadece yüzeysel olarak temizlendiğini bilirsiniz. Edirne'nin tüm ilçelerine Koltuk Yıkama ve Halı Yıkama alanında hizmet veren firmamız STAR Halı Yıkama, yıllardır göstermiş olduğu üstün başarısına yenilerini eklemeye devam etmektedir. Koltuklarınızı yerinde, kaliteli ve kısa sürede yıkayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır. STAR Halı Yıkama koltuklarınızı bulunduğu yerde yıkar ve dezenfekte işlemlerinden geçirir. Kullandığımız koltuk yıkama makineleri ile temiz suyu basınçlı bir şekilde püskürtme işlemi yapar iken aynı anda kuvvetli vakum gücü ile kirli suyu ve kiri çekerek alır. 2 Saat gibi kısa bir süre içerisinde bir takım koltuk setiniz yeni gibi tertemiz olur.

Yorgan Yıkama

Özellikle allerjik astım ve mite allerjisi olan insanlar için yorgan ve battaniye temizliği çok önemlidir. Böyle bir hastalığı olmasa bile her insan temiz bir yatakta uyumak ister. Nevresim ve çarşaf takımlarımızı evdeki çamaşır makinelerinde kolaylıkla yıkayabiliyorken, battaniye ve yorganları gerek çamaşır makinasının iç ebatı yetersizliği gerekse yorgan ve battaniyenin ağırlığı dolayısıyla yıkayamıyoruz. Yorganlarınızın temizleme işlemine başlamadan önce varsa çıkarılması zor lekeler için yorganın cinsine göre bir müdahale yapılır. Banyolarda, küvette veya duş teknesinde elimiz ile yıkadığımız yorgan ve battaniyeleri sıkmak ve kurutmak gibi işlemler gerektirdiği için pamuğun veya yünün ıslak kalması ile mikroorganizmaların üremesine dolayısıyla da hastalıklara sebebiyet olunur bu yüzden bu işlem için evlerimizde kullandığınız çamaşır makinelerinden daha büyük olan özel yıkama makinelerimizde yıkama işlemini gerçekleştiriyoruz. STAR Halı Yıkama, yorgan ve battaniyelerinizin, üretildikleri tekstil tipine uygun biçimde sanayi makinalarında uygun deterjan ile yıkanır, kurutma makinalarında kurutulur sonrasında yorgan ve battaniyelerinizi geri aldığınızda sadece toz ve kirden değil aynı anda mite ve bakterilerden de tamamen arınmış olur.

Stor Perde Yıkama

Stor perdeler şık, kullanışlı ve ayrıca bir çok perde türüne göre çok daha hesaplı olması dolayısı ile sıkça tercih edilmektedir. Diğer perde çeşitlerine göre daha çok tercih edilmesinin bir çok sebebi olsa dahi temizliği açısından diğerlerinden katbekat hassas ve narindir. Stor perdelerinizi evde temizlemek mümkün olsa da bu işlem stor perdelerinizin ömrünü kısaltmaktadır. Stor perdeleriniz çok hassas deterjanlar ve uygun temizlik malzemeleri ile yıkanması gerekmektedir. Stor perdelerinizinizi evinizde demonte hale getirdikten sonra yerinden alıyor, yıkıyor, kurutuyor ve tekrar teslim ediyoruz.

Overlok

Makine Fabrikasyon Halı Overloğu

Saray, Koyunlu, Gümüşsuyu gibi makine fabrikasyon marka halıların overlok çeşididir. 6mm ile 11mm arası genişliğinde olup fitil kullanılarak yapılır.

El Dokuması Halı Oveloğu

Eskimiş ve yıpranmış olması sebebiyle ekonomik değerini yitirmiş olan fakat gözden çıkarılamayan Ladik, Bünyan, Hereke, Milas, Isparta türü el dokuması halılarına yapılan makine overloğudur. 6nn ile 11mm genişliğinde olup fitil kullanılarak yapılır.

Duvardan Duvara Halı Overloğu

Tüm duvardan duvara döşemelik halılar veya bu halıdan kesilmiş olan yolluk, paspas ebatlarında olan parçalarına yapılan overlok çeşididir. 11mm genişliğinde olan bir overlok türüdür.

Saçak Yenileme

Ladik, Bünyan, Hereke, Milas türü el dokuması halılarınızın zamanla yıpranmış pamuk veya yün saçaklarını yenileyerek görünümlerini düzeltebilirsiniz. Ayrıca makine halılarınızın da yıpranmış saçaklarını yenileme imkanız vardır.