Misyonumuz

2 saat gibi kısa bir sürede modern makineler, onaylanmış temizlik malzemeleri ve güvenli kuru temizleme işlemleri ile birinci kalite hizmet sunmak, müşterilerin ve çalışanların memnuniyetini ön planda tutmak, yapılanmamızı çağdaş teknolojinin gelişmiş sistemleri ile donatmak ve toplumumuzu kuru temizleme konusunda bilinçlendirirken yaşamınızı kolaylaştıracak yenilikleri sizlere sunmaktır.

Temel değerlerimiz güvenilirlik, doğruluk ve tamamen kalite odaklıdır.

Vizyonumuz

Sürekli değişen ve gelişen dünya şartlarında geleceğe dair bir anlayış ile sektöründe liderliğini koruyarak değer yaratan bir marka olmaktır.

100%

Son
Teknoloji

100%

Kaliteli
Malzemeler

100%

Kaliteli
Çalışma

100%

Güvence

Peki Halılarınızı Nasıl Yıkıyoruz?

1. Adım

Bildiriminiz Üzerine Halınız Servis İle Alınır.

Hazırlanmış olan sipariş fişi, toplama ve dağıtım işlemlerini yapan görevliye teslim edilir ve görevlimiz belirtilmiş olan saat aralığı içersinde adresinize ulaşıp halıyı etiketleyerek teslim alır ve firmamıza getirir.

2. Adım

Lekelerin Ve Kirlerin Yumuşatılması Ve Dezenfekte İşlemi.

Bize ulaştırmış olduğunuz halılarınız cinsine göre ayrıştırılır. Ayrıştırma işleminden sonra leke, yırtık ve benzeri gibi kontroller yapılır ve fiyat hesabı için halı boyutu ölçülür. Bu işlemlerden sonra gerekli bölgelere gerek leke olsun gerekse yırtık olsun uygun olan işlem uygulanır.

3. Adım

Detaylı Yıkama, Kurutma Ve Tamamen Nemden Arındırma İşlemi.

Yıkama ekibimiz ayrıştırılmış ve ön bakımı yapılmış olan halılarınızın öncelikle makine ile tozunu alır ve ardından 1 kez bol köpük ile yıkadıktan sonra halıdan kir çıkmama şartını sağlayana kadar durulama işlemine geçilir. Durulanan halı tekrar şampuanlanıp yıkandıktan sonra bir kez daha durulanır ve halının suyu çıkartılması ve gerektiği kadar kuruması için 120 devir ile çalışan sanrafis makinesine sokulur. Sanrafis makinesinde suyu %98 oranında çıkarılmış olan halılarınız, özel halı kurutma odalarımıza alınıp 8 ile 12 saat arası bekletilir. Bu işlem ile halınız %100 oranında tamamen nemden ve sudan arınmış olur.

4. Adım

Son Leke, Temizlik Kontrolleri Ve Teslimat İşlemleri

Paketleme bölümünde halılarınızı sırası ile temizlik kontrolü, leke kontrolü, nem kontrolü ve koku kontrolü yapılır. Herhangi bir eksiği bulunmayan ve teslime hazır olan halılarnız özel ambalaj ile paketlenir. Bu işlemlerden sonra teslime hazır olan halıların sahipleri, telefon ile aranarak randevu alınır. Belirtilen saatte servis aracımız ile adresinize teslim edilir. Teslimattan sonra 1 hafta içerisinde herhangibir problem talebinde aynı halı müşteri memnuniyeti nedeni ile tekrar yıkanır.